WEBINARY KOSMETYCZNE
5 listopada 2021
ERICSON LABORATOIRE
4 lipca 2020

Gelish

Amerykańska marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości nowatorskich preparatów do stylizacji paznokci. Jest firmą rodzinną, założoną w 2009 roku przez kuzynów Danny;ego i David’a, Produkty Gelish przeznaczone są dla stylistów paznokci, a niektóre podkategorie także do użytku domowego. Gelish jest twórcą wielu patentów, które wprowadziła na rynek paznokciowy jako pierwsza firma na świecie. Do jej pionierskich osiągnięć należy popularny system żelu hybrydowego, co więcej, jako pierwsza zamknęła go w butelce z wygodnym pędzelkiem. To także Gelish zainicjował używanie światła LED do utwardzania paznokci, podczas gdy do tego celu używano wyłącznie lamp UV. Wraz z wkroczeniem na rynek, firma zyskała miano rewolucyjnej i odkrywczej i na zawsze odmieniła branżę „nails”. Dostępna jest w ponad 80 krajach świata, a jej produkty i edukacja są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w tej kategorii. Jest też zdobywcą wielu prestiżowych nagród, przyznawanych przez czasopisma: Nails czy NailPro.

Najpopularniejszą kategorią w portfolio marki jest Gelish żel hybrydowy soak-off. Charakteryzuje się konsystencją niemal identyczną jak lakier do paznokci, doskonałą przyczepnością i łatwością aplikacji. Żele te dostępne są w gamie ponad 200 kolorów cechujących się pięknym kryciem i połyskiem. Ich aplikacja jest trójfazowa, wymaga użycia bazy i topu. Owa baza należy do bestsellerów firmy (Foundation Soak-off Base Coat), uznana została za najlepszy tego rodzaju produkt na świecie. Pozostałe podkategorie Gelish, to do między innymi żele do wzmacniania naturalnej płytki paznokciowej (Steucture Gels), światłoutwardzalne preparaty do regeneracji płytki paznokciowej (Vitagel), żele twarde do przedłużania paznokci (Gelish Hard Gel), ekspresowy system przedłużania paznokci (SoftGel), akrylo-żel do przedłużania paznokci (PolyGel).

Morgan Taylor

Morgan Taylor to bogata linia tradycyjnych lakierów do paznokci, wywodząca się od słynnej amerykańskiej marki Gelish. Powstała dla dwóch córek twórców Gelish – Morgan i Taylor. To one zajmują się kreacją i promocją marki, czyniąc ja barwną, doskonałą jakościowo i ultrakobiecą. Lakiery Morgan Taylor to przepiękne kolory nasączone bogatymi pigmentami, których odpowiedniki znajdują się także w żelu. Charakteryzują się wyjątkowym połyskiem, jakiego nie osiągnęły żadne światowe marki paznokciowe. Ponad 200 kolorów pozwala kobietom na zabawę stylem każdego dnia. Produkty te są także bezpieczne dla skóry i paznokci, co w dzisiejszym świecie odgrywa kluczowa rolę. W składzie znajdziemy tylko bezpieczne i certyfikowane substancje, zatwierdzone do użytku w przemyśle kosmetycznym i pozyskiwane w sposób etyczny. Nie zwierają glutenu, GMO i substancji pochodzenia zwierzęcego. Wolne są od 5 szkodliwych formuł: formaldehydu, toluenu, DBP, Ethyl Tosylamidu i ksylenu.

Lakiery Morgan Taylor to „celebrycka” linia, często widywana na łamach magazynów kobiecych oraz w przestrzeni internetowej. Doceniona przez projektantów mody, dba o paznokcie modelek na najsłynniejszych wybiegach, a także o paznokcie gwiazd show biznesu. Największym wyróżnieniem jest jednak fakt, że jest uwielbiana przez wszystkie kobiety, które choć raz doświadczyły jej cudownej szlachetności i jakości. Wśród podkategorii Morgan Taylor, znajdziemy także produkty do przygotowywania płytki paznokciowej oraz do jej odżywiania, wzmacniania, ochrony i przedłużenia jakości lakieru: Essentials – niezbędniki stylisty paznokci, Care – produkty wpływające na jakość manicure’u, REACT – przedłużenie manicure’u do 10 dni, React max – bazy wzmacniające o przedłużonym działaniu, Daily ELIXIR – odżywka keratynowa, BareLuxury – pielęgnacja skóry dłoni i stóp.