DEPILEVE
4 lipca 2018
KADALYS
4 lipca 2018

ApilusProducent aparatów ApilusMD kanadyjska firma Dectro zajmuje pozycję światowego lidera w zakresie definitywnej epilacji.

Od wprowadzenia w 1978 r. pierwszego aparatu do elektrolizy, Dectro nieustannie pracuje, aby uczynić elektroepilację jeszcze bardziej efektywną, bezpieczną i komfortową.

Popularność i uznanie dla aparatów Apilus w gabinetach na całym świecie wynika z tego, że zapewniają one niezwykle skuteczne i trwałe rezultaty oraz umożliwiają osiągnięcie oczekiwanych efektów dużo szybciej niż jakakolwiek inna technika depilacji. Wykorzystując działanie prądu kontrolowanego przez komputer, Apilus umożliwia niezrównaną precyzję, dzięki możliwości regulowania parametrów indywidualnie dostosowanych do stopnia wrażliwości skóry pacjenta. W aparatach Apilus wykorzystano również niezwykle krótki czas aplikacji prądu (regulowany do tysięcznej części sekundy), co zapewnia niezrównany komfort podczas zabiegu.

Aparaty Apilus, wykorzystujące wszystkie rodzaje elektroepilacji, to nowoczesna oraz niezawodna epilacja, która zapewnia:
 • skuteczne, bezbolesne i bezpieczne zabiegi,
 • częstotliwości radiowe zalecane do termolizy 13,56 MHz oraz 27 MHz pozwalające w ciągu tysięcznej części sekundy zniszczyć całkowicie komórki włosa,
 • komputerową kontrolę każdego impulsu indywidualnie dostosowanego do wilgotności i wrażliwości skóry klientki,
 • możliwość wykorzystania kilku rodzajów prądu podczas jednego zabiegu,
 • gotowe programy zabiegów dostosowane do wszystkich obszarów ciała,
 • bezpieczną pracę w rejonach wrażliwych, które nie powinny być poddawane epilacji laserowej czy IPL,
 • eliminowanie niepożądanych reakcji poprzez wykorzystanie specjalistycznych igieł PRO-TEC,
 • skuteczne usuwanie włosów pozbawionych barwnika,
 • wysoką skuteczność przy mieszkach zdeformowanych i włosach wrastających.


Czym jest elektroepilacja?
ELEKTROEPILACJA to jedyna metoda trwałego usuwania owłosienia, niezależnie od stopnia zabarwienia włosa i fototypu skóry, wykorzystująca impuls elektryczny.

Co to jest elektroliza?
ELEKTROLIZA to jedyna uznana i skuteczna metoda epilacji, trwale usuwająca każdy rodzaj włosa niezależnie od jego koloru i od fototypu skóry. Gwarancją doskonałych rezultatów jest indywidualne traktowanie mieszka włosowego przy użyciu nowoczesnych aparatów do elektrolizy. Nowe technologie wykorzystujące mikroprocesory i określone częstotliwości pozwalają trwale zniszczyć komórki odpowiedzialne za odrastanie włosów.

Co to jest termoliza?
TERMOLIZA to szybka metoda trwałej epilacji wykorzystująca prąd zmienny o wysokiej częstotliwości. Termoliza polega na wytworzeniu w tkankach włosa intensywnego ciepła (energii), powodującego elektrokoagulację i co za tym idzie, całkowite zniszczenie komórek odpowiedzialnych za odrastanie włosa. Jej zalety to przede wszystkim prędkość oraz łatwość stosowania.

Czym jest termokoagulacja?
TERMOKOAGULACJA, to zabieg w którym wykorzystuje się ultraszybką częstotliwość radiową. Jest to technika stosowana w celu uzyskania efektu koagulacji niektórych powierzchniowych niedoskonałości skóry, aby zmniejszyć ich widoczność lub całkowicie je usunąć. Dzięki technice termokoagulacji możemy reagować na następujące problemy:
 • zmiany naczyniowe, np. pęknięcia naczyń włosowatych, naczyniaki gwiaździste, rubinki,
 • zmiany skórne, np. brodawczaki, prosaki, włókniaki
 • przebarwienia, zwłaszcza plamy starcze lub inne powstałe głównie na skutek działania promieni słonecznych.