Wręczono nagrody SPA Prestige Awards 2018 dla najlepszych Hoteli SPA & Wellness
12 lipca 2018
Pokaż wszystkie

Beauty In na Radzie Pracodawców WSIiZ

Firma Beauty In to nie tylko wiodący na rynku dystrybutor czołowych marek profesjonalnych branży beauty. Dział szkoleń Beauty In to cenione programy edukacyjne z zakresu depilacji woskiem, zaawansowanej pielęgnacji, a także elektroepilacji, termokoagulacji oraz stylizacji paznokci.

Dzięki tym szkoleniom kształcimy „nowy narybek” jak również podnosimy kwalifikacje doświadczonych profesjonalistów. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie, a co za tym idzie – prestiż na rynku kosmetyki profesjonalnej, mamy również wpływ na edukację i kształcenie uczniów i studentów. Beauty In to m.in. członek Rady Pracodawców Wydziału Nauk o Zdrowiu Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

20 czerwca 2018 r. odbyło się potkanie Rady Pracodawców Wydziału Nauk o Zdrowiu w zakresie jakości kształcenia,, na którym firmę Beauty In reprezentowały: Barbara Jaciubek – dyrektor zarządzający i Magdalena Nagajek – główny szkoleniowiec.

Oprócz omawiania szczegółów dotyczących rozszerzenia programu edukacyjnego uczelni, ustalono również szczegóły współpracy naszej firmy z WSIiZ. Od nowego roku akademickiego studenci będą mieli możliwość zapoznania się z tajnikami zawodu kosmetologa wykorzystując najwyższej klasy marki i produkty dystrybuowane przez Beauty In.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *