BIOLINE JATO EDU DAY
15 lutego 2019
31. Targi Beauty Forum – edycja wiosenna
20 lutego 2019
Pokaż wszystkie

39. Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE

39. Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE – kultowe wydarzenie dla profesjonalistów z branży beauty już 30-31 marca w Krakowie! Wiosenna edycja niesie ze sobą powiew świeżości – pojawi się wiele nowości w formule i programie imprezy. Jedno pozostaje niezmienne – Kongres i Targi LNE to wydarzenie obowiązkowe dla profesjonalistów poszukujących eksperckiej wiedzy na najwyższym poziomie.

NOWOŚCI KONGRESOWE

Po raz pierwszy w ramach wydarzenia odbędzie się całodniowa sesja Medical beauty. Jest to odpowiedź na dynamiczny rozwój branży i coraz większą potrzebę zdobywania wyspecjalizowanej i pogłębionej wiedzy. Program sesji został opracowany we współpracy z najlepszymi ekspertami z zakresu zabiegów estetycznych. Liczba karnetów z dostępem do sesji Medical beauty jest ograniczona – 300 miejsc.

Wśród nowości znalazły się także praktyczne workshopy w kameralnych grupach. Co wyróżnia te warsztaty? 100% praktyki, międzynarodowi eksperci i unikalna formuła „Jak ja to robię?”.

Więcej o warsztatach z zakresu biznesu, social media, masażu, make-upu, kosmetologii, trychologii i nails – można przeczytać tutaj: https://kongres.lne.pl/artykul/kongresowe-workshopy
Nie zabraknie także emocjonujących pokazów dla pasjonatów makijażu i stylizacji paznokci! W nowej formule sesja Nails i Make-up będzie otwarta dla wszystkich uczestników wydarzenia.

Program 39. Kongresu i Targów LNE oraz szczegółowe informacje na: www.kongres.lne.pl
Zarejestruj się już teraz – najlepsze ceny biletów/karnetów do 25 marca!