Do kogo kierujemy ofertę współpracy?

Firma Beauty In otwiera możliwości współpracy wielu instytucjom i osobom związanym z branżą kosmetyki profesjonalnej. Dla każdej grupy przygotowane zostały specjalne oferty.

Napisz do nas


  SALONY KOSMETYCZNE, OŚRODKI SPA
  Salony kosmetyczne i SPA, a także instytuty kosmetyczne, salony manicure i pedicure oraz kliniki medycyny estetycznej stanowią jedną z kluczowych grup odbiorców dystrybuowanych przez Beauty In kosmetyków profesjonalnych. Salony i instytuty świadczące kompleksowe usługi mogą znaleźć w szerokim portfolio Beauty In każdy rodzaj kosmetyku – od prostych produktów do zabiegów np. depilacji aż po najlepsze preparaty potrzebne w nieinwazyjnych zabiegach kosmetycznych czy aparaturę do termokoagulacji i elektrolizy.. 

  Marki OPI, Depileve, Ericson Laboratoire czy Apilus – których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem  w Polsce – pomagają budować prestiż salonów, gwarantując klientom osiągnięcie oczekiwanych efektów.

  SZKOŁY/ ABSOLWENCI SZKOLEŃ
  Szkolenia i kursy od początku istnienia Beauty In stanowiły jeden z filarów działalności. Kosmetyka profesjonalna wymaga nie tylko umiejętności manualnych, ale również wiedzy z pogranicza medycyny i doskonałej znajomości produktów kosmetycznych. 

  Dlatego Beauty In chętnie podejmuje współpracę z placówkami dydaktycznymi. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu programów szkoleniowych to tylko jeden z naszych atutów. Zajęcia z zakresu m.in. depilacji, manicure i pedicure oraz stylizacji paznokci oparte na produktach naszych marek, pozwalają słuchaczom szkoleń zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami światowej kosmetyki. Certyfikaty Depileve, OPI czy Apilus uznawane są na rynku za świadectwo wiedzy i cenionych umiejętności. 

  Absolwentom szkół i kursów kosmetycznych, którzy odczuwają potrzebę powiększania swoich kompetencji, dedykujemy liczne profesjonalne szkolenia i warsztaty kwalifikacyjne m.in., szkolenia z depilacji, szkolenia z elektrolizy i termokoagulacji; szkolenia manicure-pedicure, szkolenia uzupełniające dla kosmetyczek itp. Stają się one przepustką to fascynującego, różnorodnego świata kosmetyki profesjonalnej,  a także stanowią punkt wyjściowy dla dalszego procesu samokształcenia.

  KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I CHIRURGII PLASTYCZEJ
  Kuracje kosmetyczne bardzo często stanowią wstęp jak i zakończenie inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Współpraca między klinikami medycyny estetycznej/chirurgii plastycznej i kosmetologami jest więc naturalnym elementem całego procesu zmiany wizerunku. Właściwie przygotowana skóra, a także odpowiednia jej pielęgnacja po zabiegu dodatkowo zwiększa ostateczny efekt, wpływając pozytywnie na emocjonalny stan pacjentów. 

  Jedna z naszych marek - Ericson Laboratoire – jest ekspertem w kosmetyce zaawansowanej. Wysokie stężenia i nowatorskie rozwiązania pozwoliły zagościć jej w uznawanych klinikach na całym świecie, w tym również w Polsce.  Marka ma przygotowany program współpracy z klientem medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. 

  ORGANIZATORZY KONGRESÓW/SEMINARIÓW/KONFERENCJI
  Szeroki wachlarz kompetencji Beauty In to efekt wieloletniej praktyki na rynku profesjonalnych produktów kosmetycznych. Zarówno działalność dydaktyczna jak i sprzedaż kosmetyków, pozwoliły nam zawiązać wielopoziomowe relacje biznesowe z różnymi podmiotami  na rynku w Polsce i zagranicą. Doskonale sprawdzamy się więc w organizacji wszelkiego rodzaju spotkań tematycznych, konferencji, seminariów i kongresów. Wspólnie z wieloma innymi firmami zorganizowaliśmy szereg udanych wydarzeń branżowych. Chętnie zorganizujemy kolejne – pozostajemy otwarci na dalszą współpracę.

  INWESTORZY
  Przedsiębiorcom, którzy wiążą swoją przyszłość z kosmetyką profesjonalną chętnie podpowiemy jaki wachlarz usług należy rozwinąć na początku działalności, by zdobyć klientów i pozyskać ich zaufanie oferując wysoką jakość. 

  Odpowiedni plan strategiczny – redagowany przez Beauty In - pomaga monitorować rozwój firmy i w porę reagować na sytuacje kryzysowe. Z kolei proces edukacji realizowany przy współpracy z markami  OPI, Depileve, Ericson Laboratoire czy Apilus, pozwala na pozyskanie najbardziej aktualnej wiedzy branżowej.