SZKOLENIA


Firma Beauty In posiada bogatą ofertę szkoleń w nowoczesnych centrach szkoleniowych lub salach konferencyjnych  (Warszawa, Łódź). Szkolenia są prowadzone przez specjalistów z wieloletnim stażem. Szkolenia organizowane przez Beauty In są adresowane do profesjonalistek w branży kosmetycznej. Organizujemy szkolenia grupowe – w centrach szkoleniowych firmy:
  • Warszawa
  • Łódź
Oraz indywidualne w centrach szkoleniowych lub w gabinecie u klienta. Posiadamy również specjalną ofertę szkoleniową dla szkół kosmetycznych. Każda uczestniczka szkolenia po zdobyciu określonych kwalifikacji, otrzymuje certyfikat.

Szkolenia w zakresie marki DEPILEVE:


I STOPIEŃ
Poziom podstawowy - depilacja paskowa
Innowacyjny system depilacji woskiem stworzony, by wyróżnić Cię spośród konkurencji i wynieść na sam szczyt w Twoim zawodzie. Poznasz zaawansowane techniki usuwania owłosienia, które ułatwią Ci pracę, czyniąc depilację szybką, łatwą i mniej bolesną dla klienta. Podwyższysz swoje kwalifikacje i nauczysz się depilować niektóre partie ciała w tempie ekspresowym

II STOPIEŃ
Poziom zaawansowany - depilacja bezpaskowa
Depilacja bezpaskowa to wygodna, higieniczna i skuteczna metoda depilacji woskiem. Umiejętne posługiwanie się tą metodą pozwala na wykonanie profesjonalnej i komfortowej depilacji depikatnych partii ciała takich jak np. twarz, pachy. Na szkoleniu dla zaawansowanych poznasz tajniki profesjonalnej depilacji metodą bezpaskową.

III STOPIEŃ
Poziom ekspert - depilacja intymna
Na tym szkoleniu dowiesz się jak w bezpieczny i skuteczny sposób wykonywać depilację miejsc intymnych kobiet i mężczyzn: częściową i całkowitą. Dowiesz się, które woski są najlepsze do tego typu zabiegów, poznasz techniki depilacji, które sprawią, że zabieg będzie bardziej komfortowy, precyzyjny i profesjonalny.

IV STOPIEŃ
Poziom premium - zabieg Cerazyme
Czy wiesz, ze depilacja woskiem może być jednocześnie doskonałym zabiegiem odmładzającym? Na szkoleniu poznasz najnowocześniejszą metodę w branży depilacyjnej. Podwyższysz poziom usług, oferując swoim klientom zabieg CERAZYME - efektywną, bezbolesną i długotrwałą depilację woskiem, połączoną z zabiegiem pielęgnacyjnym.


Kadra szkoleniowa:
Magdalena Nagajek – koordynator, szkoleniowiec Łódź
Katarzyna Nalewajko – szkoleniowiec, Łódź

Więcej informacji na depilevepolska.pl

Szkolenia w zakresie marki ERICSON LABORATOIRE:


1. Szkolenia Premium
Szkolenia te odbywają się w oparciu o wiedzę i doświadczenie ekspertów z wybranych dziedzin kosmetologii.

2. Szkolenia edukacyjne
W oparciu o innowacyjne działanie zabiegów Ericson Laboratoire, przedstawiamy skuteczne metody walki z problemami skóry np. "Pielęgnacja skóry suchej i zdehydrowanej. Prawidłowe rozpoznanie potrzeb i zdiagnozowanie przyczyn problemu. Zalecenie optymalnie skutecznej kuracji".

3. Seminaria warsztatowe
W odpowiedzi na potrzeby rynku organizujemy seminaria tematyczne dotyczące porównania innowacyjnych zabiegów Ericson Laboratoire z inwazyjną medycyna estetyczną czy chirurgią plastyczną.

4. Szkolenia produktowe
Szkolenia Ericson Laboratoire obywają się indywidualnie dla każdego gabinetu, który rozpoczyna współpracę z marką. Zakres szkolenia obejmuje wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą wybranych - zakupionych zabiegów. Szkolenia są jednodniowe a ich koszt wliczony jest w zakup wybranych zabiegów. Odbywają się w oddziałach Beauty In (Warszawa, Łódź).

Kadra szkoleniowa:
Magdalena Nagajek – koordynator, główny szkoleniowiec Łódź
Aldona Malarz - szkoleniowiec, woj. małopolskie
Marta Jerzyniec - szkoleniowiec, woj. dolnośląskie

Więcej informacji na www.ericson-laboratoire.pl

Szkolenia w zakresie marki APILUS:


Przy zakupie urządzenia
1. Szkolenie w zakresie obsługi aparatu Angie
2. Szkolenie z podstaw elektroepilacji oraz obsługi aparatów Apilus

Szkolenia dodatkowe:
1. Epilacja trwała za pomocą prądów łączonych
2. Termoliza szybka i wolna w termokoagulacji

2 dniowe szkolenia:
1. Podstawy elektroepilacji
2. Elektroepilacja – kurs zaawansowany
3. Kurs specjalistyczny z termokoagulacji

Kadra szkoleniowa:
Magdalena Nagajek – koordynator, szkoleniowiec Łódź
Hanna Niemczyńska – szkoleniowiec Łódź

Więcej informacji na www.apilus.pl