OPI
Historia OPI zaczyna się gdzieś na przedmieściach Hollywood, mała rodzinna manufaktura dzięki uporowi i ciągłemu podnoszeniu jakości wspięła się na szczyt świata profesjonalnych kosmetyków. Od 30 lat marka szczyci się pozycją lidera, a jej produkty do pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci eksportowane są do ponad 100 krajów na całym świecie. W Polsce Beauty In jest wyłącznym importerem marki. 
 
Marka OPI stawia na różnorodność produktów i innowacje. Firma zatrudnia zespół naukowców, którym nie są obce najnowsze zdobycze nauki. Nic więc dziwnego, iż OPI stała się kreatorem stylistyki i mody w dziedzinie upiększania dłoni i stóp.
 
Katalog firmy zawiera ponad 200 kolorów lakierów do paznokci, cechujących się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie. Różnorodność ich barw jest inspiracją dla stylistów paznokci oraz dla klientów OPI, do grona których należą m.in. największe gwiazdy showbiznesu. Ponadto szeroką gamę produktów uzupełniają preparaty utrwalające, odżywki, kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp (pilingi, masaże, kremy) oraz utwardzane pod lampą LED żele VI generacji GelColor. OPI stworzyło substancję idealną – trwały lakier. 
 
W przeciwieństwie do lakierów hybrydowych nie wnika on głęboko w strukturę paznokcia, a poszczególne warstwy są przepuszczalne dla powietrza. GelColor to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy dbają o zdrowie i kondycję swoich paznokci, a jednocześnie chcą, aby lakier utrzymywał się na nich długo i nie tracił połysku. 
 
Z produktów OPI korzystają najlepsze salony manicure i pedicure, a także tzw. Nail Bars, czyli punkty szybkiego manicure'u. Dzięki programowi sprzedaży detalicznej, klientki salonów mogą nabyć swoje ulubione produkty tej marki w firmowych salonach.
 
Jakość OPI i innowacyjność jej oferty docenili również polscy klienci, marka jest laureatem takich nagród jak: Instyle Best Beauty Buys 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, Qltowy Zabieg Magazynu Kosmetyki 2008, Grand Prix Estetyki 2006, Złoty Glamour 2008, Ekspert Urody 2007, 2010 i Cosmopolitan Prix De Beaute 2012.

 


 
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.opinails.pl