O nas
Firma Beauty In istnieje na rynku polskim od ponad 20 lat, co czyni ją wiarygodnym
i pewnym partnerem w relacjach biznesowych. 
Firma Beauty In Sp. z o.o. jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem artykułów kosmetyki profesjonalnej. Firma powstała w 1992 roku, gdy założyciele firmy posiadali już 30 letnie doświadczenie na międzynarodowym rynku kosmetyki profesjonalnej. Siedziba firmy od początku znajdowała się w Łodzi. W 1995 roku firma intensywnie rozpoczęła profesjonalną działalność kosmetyczną przez:
  • rozwinięcie szkoleń produktowych dla branżystów
  • organizowanie seminariów i kongresów tematycznych
  • uruchomienie wydawnictwa polskiej edycji francuskiego czasopisma Les Nouvelles Esthetiques - Nowości w Kosmetyce, które w dniu dzisiejszym jest najważniejszym i najbardziej rozwiniętym merytorycznie pismem branżowym na rynku. 
W 1997 roku Beauty In poszerzyła swoją działalność o sprzedaż kosmetyków firm zachodnich na rynku polskim i ukierunkowała działania na bezpośrednią obsługę gabinetów kosmetycznych.  
 
Kolejne lata to rozwój w kierunku zwiększenia ilości oferowanych zabiegów, poszerzenie oferty przez wprowadzenie nowych marek do dystrybucji. 
 
Ostatni okres to rozwój aktywnej sprzedaży, poprzez uruchomienie na lokalnych rynkach oddziałów firmy w Warszawie, Krakowie i Gdańsku oraz obsługi klientów przez Przedstawicieli Handlowych na rej. mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim,  pomorskim, zachodniopomorskim, śląskim i opolskim.
 
W chwili obecnej firma jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim marek:

• Depileve
• OPI
• Ericson
• Apilus
• EMANI
• Natura Bissé
 
Jakość oferowanych usług i produktów decyduje o sukcesie.

JAKOŚĆ

Dziękujemy naszym Klientom za doskonałe recenzje potwierdzające jakość oferowanych produktów oraz profesjonalną obsługę:

 
 
 

WSPARCIE SPRZEDAŻOWE

Oprócz stałej opieki handlowej, materiałów promocyjno-reklamowych, bogatego programu szkoleniowego oferujemy szeroki pakiet wsparcia w postaci:
 
- organizacji dni otwartych w salonie klienta
- pomysłów na rozwój salonu
- dostęp do profesjonalnych zdjęć reklamowych
- pomoc w aranżacji salonu
- pomoc w rekrutacji i edukacji personelu oraz ich 
  ocenie okresowej
 

SPRAWNA LOGISTYKA

Naszym Klientom gwarantujemy dostawy w terminie 48h, jednak ponad 80% zamówień jest realizowanych już w ciągu 24h. To zapewnia komfort w ciągłości wykonywanych usług w salonie kosmetycznym.