O NAS


Dzięki działalności Beauty In kosmetyki profesjonalne największych światowych marek stały się dostępne dla rodzimych gabinetów kosmetycznych. Jako importer i dystrybutor  firma kształtuje portfolio tak, aby zapewnić przedstawicielom branży dostęp do produktów i profesjonalnych szkoleń, które wpływają na ostateczną ofertę zarówno w zakresie jej efektywności jak i różnorodności. Opiekunowie poszczególnych marek organizują dla klientów Beauty In szereg warsztatów i seminariów dokształcających, bowiem tylko prawidłowe stosowanie produktów i zabiegów kosmetycznych gwarantuje wykorzystanie ich pełnego potencjału. Przekłada się to bezpośrednio na zadowolenie klienta i sukces gabinetu. 

Nad jakością oferowanych kosmetyków i sprzętu czuwają specjaliści w laboratoriach we Francji, Hiszpanii, Kanadzie i USA. W skład oferty wchodzą preparaty oraz akcesoria do wykonywania profesjonalnych zabiegów kosmetycznych oraz produkty detaliczne do utrwalania efektów tych zabiegów.

Firma Beauty In Sp. z o.o. jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem artykułów kosmetyki profesjonalnej. Firma powstała w 1992 roku, gdy założyciele firmy posiadali już 30 letnie doświadczenie na międzynarodowym rynku kosmetyki profesjonalnej. Siedziba firmy od początku znajdowała się w Łodzi. W 1995 roku firma intensywnie rozpoczęła profesjonalną działalność kosmetyczną przez:
  • rozwinięcie szkoleń produktowych dla branżystów
  • organizowanie seminariów i kongresów tematycznych
  • uruchomienie wydawnictwa polskiej edycji francuskiego czasopisma Les Nouvelles Esthetiques - Nowości w Kosmetyce, które w dniu dzisiejszym jest najważniejszym i najbardziej rozwiniętym merytorycznie pismem branżowym na rynku. 
W 1997 roku Beauty In poszerzyła swoją działalność o sprzedaż kosmetyków firm zachodnich na rynku polskim i ukierunkowała działania na bezpośrednią obsługę gabinetów kosmetycznych.  

Kolejne lata to rozwój w kierunku zwiększenia ilości oferowanych zabiegów, poszerzenie oferty przez wprowadzenie nowych marek do dystrybucji.
 
  Ostatni okres to rozwój aktywnej sprzedaży, poprzez uruchomienie na lokalnych rynkach oddziałów firmy w Warszawie i Krakowie oraz obsługi klientów przez Przedstawicieli Handlowych na rej. mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim,  pomorskim, zachodniopomorskim, śląskim i opolskim.

  W chwili obecnej firma jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim marek:
  • Apilus
  • Depileve
  • Ericson Laboratoire

Jakość oferowanych usług i produktów decyduje o sukcesie:

HISTORIA1995 – Początek działalności n a rynku kosmetyki profesjonalnej jako Biokozmetika Yin Yang Sp. z o.o. Nawiązanie współpracy z francuskim wydawnictwem Les Nouvelles Estethiques poprze zakup licencji na rynek polski. W maju 1995r. wychodzi w Polsce 1. Numer pisma LNE, lidera w świecie kosmetycznego wydawnictwa branżowego.
Wprowadzenie na polski rynek amerykańskiej marki Bio-Touch oferującej aparaturę do makijażu permanentnego. Szybki rozwój szkoleń w tej dziedzinie. Współpraca ta została zakończona w 2008r.
Zorganizowanie 1. Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego LNE w warszawskim hotelu Mariott – imprezy, która do dziś jest najbardziej prestiżową imprezą branżową i 2 razy do roku odbywa się w Krakowie.

1996 – Kontrakt z hiszpańską firmą DRV
Kontrakt na wyłączny import i dystrybucję na polski rynek marek DEPILEVE, ANESI, BELFEET.

1997 – pierwsze targi z marką Depileve
Intensywna kampania inaugurująca markę DEPILEVE w Polsce, pierwszy udział firmy w targach branżowych w hotelu Mariott w Warszawie. Uruchomienie gabinetu kosmetycznego w Łodzi na prestiżowej ulicy Piotrkowskiej pod nazwą Klinika Urody SPA37, gdzie pojawiły się niedostępne wcześniej w Polsce marki jak np. Repechage oraz usługi typu makijaż permanentny, elektroliza czy depilacja woskiem.

2000 – Marka Biologique Recherche
Wprowadzenie na polski rynek ekskluzywnej francuskiej marki Biologique Recherche, specjalizującej się w pielęgnacji twarzy i ciała. Współpraca została zakończona w 2008r.
Kontrakt z kanadyjską firmą Dectro International na wyłączny import i dystrybucję marki APILUS, światowego lidera urządzeń do elektrolizy i elektrokoagulacji na najwyższym światowym poziomie.
Zmiana nazwy firm na obecną – Beauty In Sp. z o.o.

2001 – Nagroda „Najlepsza Jakość Usług”
Uhonorowanie firmy prestiżową nagrodą „Najlepsza jakość Usług”, wręczaną przez Europejski Instytut Jakości.
Przystąpienie do Związku Pracodawców Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej, skupiającego ok.60 największych firm kosmetycznych.

2003 – Marka Orly
Wprowadzenie na polski rynek amerykańskiej marki Orly, specjalizującej się w pielęgnacji paznokci, dłoni i stóp. Współpraca została zakończona w 2009 r. Stworzenie osobnej funkcji dyrektora zarządzającego; zatrudniona wówczas osoba do dziś pełni te obowiązki.

2004 – Przeniesienie siedziby firmy do obecnej lokalizacji na ul. Pomorskiej 41 w Łodzi

2005 – Wydanie 1. Numeru magazynu ProfiNails, poświeconego marce Orly
Wydanie 1. numeru magazynu ProfiNails, poświęconego marce Orlu. Późniejsza rozpoznawalna nazwa to OrlyBuzz. Magazyn wydawany był kwartalnie do 2008 roku.
Przeniesienie gabinetu kosmetycznego do nowej lokalizacji na ulicy Wigury wraz z jednoczesną zmianą i nazwy – na Dom Urody, i profilu działalności salonu na miejskie SPA. Salon w tej postaci funkcjonował do 2010 roku.

2006 – Wprowadzenie marek Ericson Laboratoire oraz OPI
Kontrakt na wyłączny import i dystrybucję z najsłynniejszą na świecie amerykańską marka paznokciową OPI.
Wydanie 1. numeru Magazynu Profesjonalistów, prezentującego cała ofertę firmy. Klienci otrzymywali informacje o nowościach, wydarzeniach, opisy zabiegów, porady oraz promocje w tej formie do 2008r.

2007 – 1. numer NailBar poświeconego marce OPI
Wydanie 1. numeru magazynu NailBar, dedykowanego marce OPI. Jego początkowa treść, zajmująca 8 stron, to głównie nowości, promocje i wydarzenia. Z czasem magazyn, od zmienioną nazwą LifeBar, stał się pismem inspirującym manicurzystów, ukazującym trendy w modzie, opisującym kolor w nowym znaczeniu.

2008 – Otwarcie oddziału w Warszawie
Uruchomienie pierwszego oddziału firmy i centrum szkoleniowego, znajdującego się na ul. Wernyhory 11.
Utworzenie stanowisk brand managerów dla poszczególnych marek oraz powołanie koordynatorów szkoleń.

2009 – Początek budowania sieci przedstawicieli handlowych – rynek mazowiecki
Uruchomienie kolejnego oddziału i centrum szkoleniowego w Krakowie, przy Kościuszki 50

2010 – Uruchomienie oddziału i centrum szkoleniowego w Gdańsku
2011 – Rozdzielenie działalności wydawniczej i handlowej poprzez powołanie spółki komandytowej Beauty In Sp. z o.o. Press Sp. K.
2014 – Uruchomienie oddziału i centrum szkoleniowego w Poznaniu
2015 – Marki EMANI oraz NATURA BISSE
Wprowadzenie na rynek polski amerykańskiej marki EMANI, która produkuje naturalne kosmetyki i akcesoria do makijażu. Jest to jedyna na świecie w 100% wegańska marka kosmetyków kolorowych.
Wprowadzenie na rynek polski hiszpańskiej marki NATURA BISSE. Jest to marka z sektora Premium, oferująca luksusowe produkty do pielęgnacji twarzy i ciała.

2017 – Marka BIOLINE
Przejęcie dystrybucji włoskiej marki Bioline Jato, oferującej profesjonalną pielęgnację do twarzy i ciała. Zabiegi tej marki łączą w sobie zaawansowane osiągnięcia biotechnologiczne z sensualnymi technikami masażu, opracowanymi, by wydobyć z każdego zabiegu maksimum efektu.

PARTNERZY


Firma Beauty In posiada wielu partnerów wspierających działania firmy.

PRODUCENCI
  • DRV – producent Depileve
  • ERICSON LABORATOIRE
  • DECTRO INTERNATIONAL – producent Apilus
  • BIOLINE JATO
PARTNERZY MEDIALNI
LNE & SPA Nowości w kosmetyce
Beauty Forum 

HURTOWNIE
Aura – Białystok, dystrybutor Depileve i OPI, woj. podlaskie
Nail Center – Katowice dystrybutor Depileve i OPI, woj. śląskie
Vanilla – Rzeszów dystrybutor Depileve i OPI, woj. podkarpackie
Kosmetyk Net – Toruń dystrybutor Depileve, woj. kujawsko-pomorskie
Newcomer– Bydgoszcz dystrybutor Depileve, woj. kujawsko-pomorskie
CMC Cosmetics – Szczecin dystrybutor Depileve i OPI, woj. zachodniopomorskie
Agencja Kontact – Wrocław, dystrybutor Depileve i OPI, woj. dolnośląskie
Rejuvi – Kraków, dystrybutor Depileve, woj. małopolskie
Sigma – Kraków, dystrybutor Depileve, woj. małoposkie
Corio – Ponań, dystrybutor Depileve, woj. wielkopolskie
RBS Kosmetik - dystrybutor Depileve, woj. małopolskie i świętokrzyskie
Grecki Prof – dystrybutor Depileve i Bioline, woj. dolnośląskie
Avanti – dystrybutor Depileve, woj. mazowieckie

KARIERA