EMANI

IDEA EMANI

Kosmetyki wegańskie EMANI powstały dzięki doświadczeniu i determinacji założycielki marki, Michelle Doan. Tworzą ekskluzywną linię produktów do makijażu, którym możemy w pełni zaufać. Jako jedyne na świecie produkty EMANI są w 100 procentach wegańskie. W ich składzie znajduje się jedynie kilka naturalnych składników pochodzenia roślinnego, całkowicie bezpiecznych nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Kosmetyki nie zawierają petrochemikaliów, nanocząstek, sztucznych barwników, parabenów, glutenu, talku ani wypełniaczy. Do ich produkcji używa się jedynie wegańskich, zdrowych składników, głównie pochodzenia roślinnego, które nawilżają skórę i stymulują regenerację zdrowych komórek.

EMANI NIE UŻYWA do produkcji kosmetyków:

 

 

 

Jednocześnie EMANI daje wielkie możliwości w dziedzinie makijażu! Kosmetyki te wspaniale modelują twarz, dając prawdziwie hollywoodzki efekt. Zatem mamy do czynienia z produktami bezpiecznymi, a jednocześnie odpowiadającymi na ważną potrzebę każdej kobiety, jaką jest posiadania nieskazitelnej skóry i pięknego makijażu.

Naszą misją jest edukacja kobiet, zwiększenie świadomości w zakresie zdrowego, ekologicznego trybu życia, gdyż źródeł piękna należy szukać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

 

Czy wiecie, że…?

 

 

Niektóre z tych substancji mogą być łagodne, inne zdecydowanie takimi nie są. Wiele składników znajdujących się w codziennie używanych kosmetykach ma wpływ na powstawanie nowotworów, niepłodność czy zaburzenia hormonalne. Skóra stanowi wprawdzie barierę ochronną, ale nie potrafi poradzić sobie z niezwykle inwazyjnymi składnikami chemicznymi. Jest tkanką, która łatwo je absorbuje, szczególnie, gdy ma z nimi częsty kontakt. W wegańskich kosmetykach EMANI nie ma składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka – uroda też musi być „zdrowa”.

Nasza rada – czytaj etykiety kosmetyków, by zyskać pewność, że ich składy nie narażają cię na niebezpieczeństwo. Zdrowe i bezpieczne składniki w kosmetykach są jak dieta dla skóry. Pomyśl o tym! Tak jak nie powinno się jeść śmieciowego jedzenia, tak nie powinno się nakładać niezdrowych kosmetyków na skórę. Nawet jeśli są bardzo drogie i ekskluzywnie zapakowane.

EMANI jest dumnym uczestnikiem kampanii bezpiecznych kosmetyków.

 

PAMIĘTAJ JEDNAK, ŻE MARKA WEGAŃSKA NIE JEST  TYLKO DLA WEGAN!

 

Koncepcja EMANI to przede wszystkim bezpieczeństwo twojej skóry, przy jednoczesnym zachowaniu etyki w procesie  tworzenia kosmetyków. To nowa jakość pielęgnacji i zwiększanie świadomości warunków bezpieczeństwa skóry.