Depileve
Depileve, światowy lider w dziedzinie produkcji wosków oraz akcesoriów do depilacji proponuje bardzo szeroki wachlarz produktów, a przede wszystkim profesjonalną i skuteczną technikę depilacji. Ten światowy lider w depilacji profesjonalnej od ponad 30-stu lat obecny jest w 96 krajach na 6 kontynentach. W Polsce marka obchodzi jubileusz 15-lecia na rynku. W ofercie Depileve znajdziemy odpowiedź na każdą potrzebę rynku z zakresu depilacji:
  • woski do depilacji wszystkich obszarów ciała,
  •  kosmetyki aktywnie pielęgnujące skórę przed i po depilacji, te profesjonalne jak i te do domowego użytku
  • duży wybór akcesoriów,
  • podgrzewacze i urządzenia z najwyższej jakości tworzywa,
  • zestawy parafinowe do zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp.
Marka Depileve opracowała najbardziej precyzyjny system depilacji łączący metodę bezpaskową z zastosowaniem plastycznych wosków Film Wax 3G. To połączenie daje możliwość wykonania profesjonalnej i jednocześnie komfortowej depilacji okolic intymnych, w tym pełnej depilacji bikini.
 
Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych, co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Woski Film Wax, najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku wosków powodują, że proces odrastania włosa jest kilkakrotnie spowolniony.
 
Warstwa aplikowanego wosku podczas zabiegu, jest o 2/3 cieńsza od jakiekolwiek innego wosku na rynku.  Niskie koszty zużycia powodują, że zabiegi Depileve są nie tylko najlepsze, ale i najbardziej opłacalne.

 


 
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.depilevepolska.pl