BeautyIn Wspiera Ukrainę
4 marca 2022
Pokaż wszystkie

Targi LNE 2022

Już 𝟮𝟲 𝗶 𝟮𝟳 𝗺𝗮𝗿𝗰𝗮 w EXPO Kraków odbędzie się najważniejsze wydarzenie branży beauty – 42. Kongres i targi LNE!

Tego dnia wystawiamy nasze marki:

1. stoisko nr 25 (strefa eko) – Kadalys, Quarnero
Kadalys to francuska naturalna i certyfikowana marka, oparta na filozofii zero waste. Jako pierwsza wykorzystała aktywny ekstrakt z bananów (żółtego, zielonego i różowego). Kosmetyki zachwycają konsystencją, w 100% naturalnym zapachem i skutecznym działaniem.
Quarnero to certyfikowana i znana na całym świecie marka wytwarzająca najwyższej klasy oleje do masażu ciała, która idealnie wkomponowuje się w klimat spa i uzdrowisk. Ich bazą jest olej sezamowy extra virgin tłoczony na zimno.

2. stoisko nr 74 – Depileve
Depileve to światowy lider w dziedzinie produkcji wosków oraz najwyższej jakości urządzeń, akcesoriów i kosmetyków. W ofercie marki znajdują się szkolenia od podstaw w zakresie zaawansowanych technik skutecznej depilacji, w tym intymnej i barberskiej. Marka jest obecna na polskim rynku od 30 lat.

3. stoisko nr 146 – Ericson Laboratoire
Ericson Laboratoire to francuska marka inspirowana najnowszymi zabiegami medycyny estetycznej. W składzie produktów znajdują się silnie skoncentrowane składniki aktywne, które dają natychmiastowe efekty. Klient może przedłużyć trwałość zabiegu dzięki specjalnie opracowanej pielęgnacji domowej.

Chcesz nabyć bilet 20% TANIEJ?
Kup bilet z poniższego linku –> https://sklep.lne.pl/bilety-i-karnety/1PIC1XRVQR