kosmetyki z nowej linii do pielęgnacji twarzy Meso-Vit Vitamin Energy
Nowość w ofercie Ericson Laboratoire
28 sierpnia 2018
38. Kongres i Targi LNE w Krakowie
13 września 2018
Pokaż wszystkie

BEAUTY IN BUSINESS DAY

Zapraszamy na KONFERENCJĘ BIZNESOWĄ DLA ROZWOJU USŁUG KOSMETYCZNYCH

2. października 2018 

Centrum Konferencyjne Golden Floor Tower (32 piętro) Chłodna 51 00-867 Warszawa

10:00 – 11:00 „7 SKUTECZNYCH SPOSOBÓW NA PROMOCJĘ GABINETU KOSMETYCZNEGO W INTERNECIE” – prowadzący Grzegorz Miecznikowski

Czym jest social selling i jak można go wykorzystać, aby sprzedawać więcej i budować trwałe relacje z klientami? W czasie szkolenia przedstawiony zostanie zestaw sprawdzonych technik, które pozwolą stworzyć własną strategię sprzedaży w mediach społecznościowych, skutkującą generowaniem nowych zapytań ofertowych i zwiększeniem sprzedaży.

11:15 – 12:15 „REWITALIZACJA, ENERGIA I KOMPLEKS WITAMIN” Prezentacja najnowszego zabiegu Meso-vit Vitamin Energy marki Ericson Laboratoire, najlepiej sprzedającego się zabiegu na polskim rynku – prowadzący Bruno Fauche

Najnowsza odsłona bestsellerowego zabiegu Meso-vit marki Ericson Laboratoire, zabiegu o silnym działaniu rewitalizującym dodającym skórze energii. Meso-vit Vitamin Energy łączy w sobie podwójne działanie: multiwitaminy + tauryna pochodzenia roślinnego.

12:30 – 13:30 „JAK ZWIĘKSZYĆ SPRZEDAŻ W SALONIE KOSMETYCZNYM – DOBRE

PRAKTYKI”– prowadzący Marek Hajduczenia

Sprzedaż często kojarzy się z niekomfortową sytuacją w obliczu klienta salonu kosmetycznego, jak to zmienić? W trakcie spotkania pojawią się pomysły i sprawdzone sposoby na to jak dotrzeć do ludzi odwiedzających salon z ofertą w sposób skuteczny i przyjemny, tak aby klienci chętniej wracali do salonu a specjaliści pracujący w salonie podnosili swój autorytet.

13:30 – 14:15 przerwa na lunch

14:15 – 15:15 „INNOWACJA W ZAKRESIE PEELINGÓW KOSMETYCZNYCH NA PODSTAWIE ZABIEGU PRIMALUCE MARKI BIOLINE JATO” – prowadząca Anna Kulczykowska

Prezentacja rewolucyjnego zabiegu Primaluce Exforadiance kosmetycznego peelingu o klinicznie potwierdzonej efektywności, zapewniającego natychmiastową odnowę, odmłodzenie i rozjaśnienie skóry. Zabieg Primaluce Exforadiance przyspiesza procesy odnowy skóry i redukuje jej pogrubienie, jednocześnie działając kojąco i wyrównując koloryt cery.

15:30 – 16:30 „BEAUTY!FULL TEAM / PIĘKNY ZESPÓŁ” – prowadzący Roman Szczepanik

Jak zbudować i utrzymać świetny zespół w erze Millenialsów? Rekrutacja i motywacja. Czy rotacja jest problemem i kiedy? Kryzys w zespole czy zespół w kryzysie? Mój zespół czy nasz zespół.

ZGŁOSZENIA :

Beauty In Sp. z o.o. tel. 600 574 737, 660 545 401, e-mail: warszawa@beautyin.pl
KOSZT UDZIAŁU W KONFERENCJI : 150 ZŁ
Liczba miejsc ograniczona.